Pospolite Ruszenie
Czy chcesz zareagować na tę wiadomość? Zarejestruj się na forum za pomocą kilku kliknięć lub zaloguj się, aby kontynuować.


Oficjalne forum ruchu Pospolite Ruszenie - spiskujemy już od 4017 dni
 
IndeksPortalSzukajLatest imagesRejestracjaZaloguj
Kto jest na Forum
Na Forum jest 2 użytkowników :: 0 Zarejestrowanych, 0 Ukrytych i 2 Gości

Brak

Najwięcej użytkowników 85 było obecnych Wto Maj 14, 2013 8:02 pm
Latest topics
» WOLNOŚĆ GOSPODARCZA
POKOLENIE ZIZ  I_icon_minitimeby "X"WOJOWNIKREBELIANT"X" Wto Gru 10, 2013 9:39 pm

» Ancient Knowledge napisy PL - Świadomość,Święta Geometria, Cymatics, Iluzja rzeczywistości.
POKOLENIE ZIZ  I_icon_minitimeby BladyMamut Pon Gru 09, 2013 5:29 pm

» Leczenie próchnicy i ubytków - Ramiel Nagel (lektor PL Ivona)
POKOLENIE ZIZ  I_icon_minitimeby BladyMamut Pon Gru 09, 2013 5:26 pm

» Podręcznik Globalnej Suwerenności - Johny Liberty
POKOLENIE ZIZ  I_icon_minitimeby BladyMamut Pon Gru 09, 2013 5:22 pm

» UNGRIP (PL) - Uniezależnienie
POKOLENIE ZIZ  I_icon_minitimeby BladyMamut Pon Gru 09, 2013 4:53 pm


 

 POKOLENIE ZIZ

Go down 
4 posters

Czy ruch Pospolite Ruszenie ,chciałby współpracy z Pokoleniem ZIZ
TAK
POKOLENIE ZIZ  I_vote_lcap80%POKOLENIE ZIZ  I_vote_rcap
 80% [ 4 ]
NIE
POKOLENIE ZIZ  I_vote_lcap20%POKOLENIE ZIZ  I_vote_rcap
 20% [ 1 ]
Wszystkich Głosów : 5
 

AutorWiadomość
POKOLENIE-ZIZ
Weteran
Weteran
POKOLENIE-ZIZ


Liczba postów : 217
Poparcie : 391
Join date : 30/03/2013
Age : 33
Skąd : Warszawa

POKOLENIE ZIZ  Empty
PisanieTemat: POKOLENIE ZIZ    POKOLENIE ZIZ  I_icon_minitimePią Lip 12, 2013 1:45 pm

TAK JAK W ANKIECIE


Ostatnio zmieniony przez POKOLENIE-ZIZ dnia Wto Lip 16, 2013 7:56 am, w całości zmieniany 1 raz
Powrót do góry Go down
POKOLENIE-ZIZ
Weteran
Weteran
POKOLENIE-ZIZ


Liczba postów : 217
Poparcie : 391
Join date : 30/03/2013
Age : 33
Skąd : Warszawa

POKOLENIE ZIZ  Empty
PisanieTemat: Re: POKOLENIE ZIZ    POKOLENIE ZIZ  I_icon_minitimePią Lip 12, 2013 2:22 pm

Pokolenie ZIZ - Zjednoczeni i Zmobilizowani
https://www.facebook.com/POKOLENIE.ZiZ


Ostatnio zmieniony przez POKOLENIE-ZIZ dnia Wto Lip 16, 2013 7:58 am, w całości zmieniany 2 razy
Powrót do góry Go down
Kacper Rebel
Pospolite Ruszenie
Kacper Rebel


Liczba postów : 277
Poparcie : 397
Join date : 29/03/2013
Skąd : Gubin/lubuskie

POKOLENIE ZIZ  Empty
PisanieTemat: Re: POKOLENIE ZIZ    POKOLENIE ZIZ  I_icon_minitimePią Lip 12, 2013 6:00 pm

Rupert zapewnil mnie ze sie z nami rozliczy. I pyta czy bedziemy wspierac jego ruch, w zamian za wsparcie z jego strony..... Ja jestem na tak, rozstalismy sie w zgodzie...

Pozatym, to bylby dobry ruch wizerunkowo, gdybysmy pokazali ze nie obrazamy sie na siebie, tylko wspolpracujemy dalej, choc juz w osobnych organizacjach.

Proponowalbym, zeby Rupert mogl wziac udzial w CS w Warszawie, jako reprezentant swojego ruchu, i zeby mogl przemowic, oglaszajac powstanie ZiZ. To bylby czytelny sygnal ze jestesmy dojrzali i odpowiedzialni, ze nawet kiedy poroznimy sie na tyle ze ktos wystepuje z organizacji, to zamiast zostac smiertelnymi wrogami, potrafimy podac sobie dlon.

Co o tym myslicie?
Powrót do góry Go down
asdasd
Pospolite Ruszenie



Liczba postów : 137
Poparcie : 163
Join date : 01/04/2013

POKOLENIE ZIZ  Empty
PisanieTemat: Re: POKOLENIE ZIZ    POKOLENIE ZIZ  I_icon_minitimePią Lip 12, 2013 7:58 pm

Jestem za, przecież działałby jako swój własny ruch. Jeżeli coś by się stało, jakaś wpadka czy złe zarządzanie - odpowiadałby Rupert i jego ZiZ. Ze względu na nasze wcześniejsze powiązania możemy udzielić poparcia temu ruchowi. Jednakże trzeba pamiętać, że Rupert nie może wykorzystywać naszych starych kontaktów i budować się na naszym wizerunku. Dosyć głupio by było gdyby zaczął naszych ludzi przeciągać na swoją stronę. Trochę qui pro quo... Wink
Powrót do góry Go down
Kacper Rebel
Pospolite Ruszenie
Kacper Rebel


Liczba postów : 277
Poparcie : 397
Join date : 29/03/2013
Skąd : Gubin/lubuskie

POKOLENIE ZIZ  Empty
PisanieTemat: Re: POKOLENIE ZIZ    POKOLENIE ZIZ  I_icon_minitimeSob Lip 13, 2013 10:02 am

Podobno Niedzwiadek przechodzi do niego, ale to wiadomosc od Ruperta, wiec wole to uslyszec od Niedzwiadka.

Druga sprawa.. Rupert kiedy oznajmil ze odchodzi z ruchu, skontaktowal sie z organizatorami w Czarnej Soboty w Warszawie - rewolucja narodowa i powiadomil ich ze Czarna Sobota jest odwolana, bo on odszedl z ruchu!
No to trzeba miec jakies braki, zeby takie numery robic. Powiadomil mnie o tym dzisiaj, na 2 godz przed akcja, kiedy jeszcze wczoraj chcial dawac przemowienie.
Wiec pomimo deklaracji o woli wspolpracy, okazuje sie ze wsadza nam potajemnie kija w szprychy!
Jak dla mnie wspolpraca z ruchem ZiZ bedzie mogla sie opierac jedynie na ograniczonym zaufaniu i zalozeniu ze wszystkie ustalenia z ta organizacja sa niewiele warte.

Na szczescie, Narodowa Rewolujcja zignorowala namowy ruperta i ani nie usunala wydarzenia, ani nie podala informacji w zadnym poscie o odwolaniu akcji. Mam nadzieje ze to juz ostatnie retorsje zwiazane z rupertem i od teraz wszystkie glupoty bedzie robil juz tylko na swoje konto.
Powrót do góry Go down
Niedźwiadek
Pospolite Ruszenie
Niedźwiadek


Liczba postów : 89
Poparcie : 95
Join date : 01/04/2013
Age : 31
Skąd : Opolskie

POKOLENIE ZIZ  Empty
PisanieTemat: Re: POKOLENIE ZIZ    POKOLENIE ZIZ  I_icon_minitimeSob Lip 13, 2013 4:36 pm

To dosyć dziwne. To zaczyna powoli przypominać film " Truman Show ".
Czy ja nie wiem....mam po każdej odbytej rozmowie na Chat Boxie robić screna by mi ktoś wierzył później? Przecież jedyne co napisałem to coś w stylu, że osobiście Cię nie winię za odejście z ruchu.
Bo samemu mi trudno i jeszcze nie dawno sam chciałem odejść ale póki mam jeszcze wiarę to jestem. Ty następnie napisałeś, żebym przeszedł do twojego ruchu, na co ja nie odpowiedziałem nic. Co ja mam kurde skakać z kwiatka na kwiatek? Najpierw się godzisz z nami, przepraszasz, itp. A później mówisz, że przeszedłem do ZIZ?scratch
Powrót do góry Go down
Sponsored content





POKOLENIE ZIZ  Empty
PisanieTemat: Re: POKOLENIE ZIZ    POKOLENIE ZIZ  I_icon_minitime

Powrót do góry Go down
 
POKOLENIE ZIZ
Powrót do góry 
Strona 1 z 1

Permissions in this forum:Nie możesz odpowiadać w tematach
Pospolite Ruszenie :: Dyskusja :: Forum wymiany poglądów-
Skocz do: